DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Unikatowe okazy minerałów? Ręcznie wykonana, jedyna w swoim rodzaju biżuteria? Kości dinozaurów sprzed milionów lat? Na Giełdzie Minerałów każdy znajdzie coś dla siebie. Prócz ciekawych ekspozycji naszych wystawców, przygotowaliśmy atrakcyjny program dla starszych i młodszych. Przyjdź i przekonaj się, że giełda minerałów i biżuterii to nie tylko wydarzenie dla geo-pasjonatów!

GIEŁDY MINERAŁÓW
SKAMIENIAŁOŚCI
I BIŻUTERII

05-06 II 2022 KATOWICE

12-13 II 2022 GDAŃSK

19-20 II 2022 RADOM

Wstęp w godzinach 10:00 – 18:00

GLIWICKA GIELDA MINERALOW

BILETY

12 zŁ

normalny

6 zŁ

ulgowy
(emeryci, renciści, młodzież do 18 roku życia)

BEZPŁATNIE

dzieci (do lat 5)


KUP BILET ONLINE →

Giełda Minerałów i biżuterii to idealne miejsce dla każdego, kto chce poznać niesamowite dary natury, zobaczyć piękno procesów geologicznych lub po prostu w ciekawy sposób spędzić czas. Wystawcy z całej Polski i z zagranicy zadbają o to, by każdy znalazł coś dla siebie. Promujemy to, czego nie znajdziecie w sklepach – spotkacie niezwykłych kolekcjonerów, rzemieślników, artystów i jubilerów. Zobaczycie okazałe jedyne w swoim rodzaju minerały i kamienie szlachetne, będziecie mogli Państwo nabyć niepowtarzalną, ręcznie wykonaną biżuterię.

Minerały
Minerały
Minerały

GeoExpo to także idealny moment na znalezienie wyjątkowego prezentu. Biżuteria jest prezentem, który wręczamy na wiele okazji, lecz tylko podczas giełdy, będzie szansa na zdobycie nietypowych ozdób, które sprawią, że prezent będzie wyjątkowy. Wystawcy zaprezentują nie tylko biżuterię, ale także skamieniałości, minerały, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne. To doskonała okazja, by zobaczyć wiele unikatowych dzieł – oryginalne wyroby oraz rękodzieło, którego nie spotkacie w żadnym innym miejscu. W trakcie dwóch dni wydarzenia zadbamy o każdy szczegół i każdego gościa. Wśród naturalnej biżuterii, pięknych kamieni szlachetnych i darów naszej planety, przygotowaliśmy inspirujące pokazy, warsztaty dla dzieci i zabawy. Przez dwa dni będzie można zobaczyć geologiczne cuda w różnej formie.

Minerały
Minerały
Minerały
DOJAZD GLIWICE HALA (WEJŚCIE OD UL. CHOPINA)
DOJAZD GDAŃSK HALA PLENUM UL. ELEKTRYKÓW 1
DOJAZD ŁÓDŹ Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej Al. Politechniki 10
DOJAZD KATOWICE Hala Widowiskowo – Sportowa Spodek Al. W. Korfantego 35

Zapraszamy!