DLA WYSTAWCÓW

GeoExpo - Giełdy Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości to niepowtarzalne wydarzenia, pozwalające na bezpośrednie spotkanie z potencjalnymi nabywcami z regionu, nawiązywanie nowych relacji oraz świetny sposób, by zaprezentować się światu!

NAJBLIŻSZE TARGI

Ślonsko Giełda Minerałów, Skamieniałości i Biżuterii GeoExpo Katowice Spodek

16-17 III 2019 GLIWICE
HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA

Gliwicka Giełda Minerałów i Biżuterii doskonale znana już mieszkańcom miasta i okolicznych miejscowości. Dwa razy do roku (edycja wiosenna i jesienna) przyciąga zarówno pasjonatów minerałów, jak i entuzjastki ceniące biżuterię w dobrym guście. Giełda organizowana jest w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Górnych Wałów nieopodal gliwickiego rynku, zapewniając wystawcą dobrą logistykę, a odwiedzającym doskonałą alternatywę do spędzenia czasu w okolicach klimatycznej starówki..

REZERWACJA →

30-31 III 2019
Katowice AWF

Pierwsza Ślonsko Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości zorganizowana na dużą skalę w doskonale znanym obiekcie w kraju i za granicą – katowickim Spodku. Obecnie ze względów organizacyjnych przeniesiona do nowej Hali Sportowej AWF. Wystawcy mogą liczyć na doskonałą reklamę w mediach i internecie, zatem znaczne grono odbiorców.

REZERWACJA →
Ślonsko Giełda Minerałów, Skamieniałości i Biżuterii GeoExpo Katowice Spodek

Warto wiedzieć